Strona internetowa nowe-okulary.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Witamy w internetowym salonie optycznym! 

 Oferujemy największy wybór opraw i szkieł w Internecie w niesamowitych cenach.  Dobór odpowiedniej oprawy ułatwi Ci wirtualna przymierzalnia oraz widok 3D każdej z opraw.

Tylko u nas - w cenie opraw soczewki utwardzone gratis!

 

 

więcej

Kilka słów na temat Serwisu

Serwis powstał z myślą o osobach, które poszukują wysokiej jakości okularów korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych w przystępnych cenach.
Nasza firma posiada długoletnią tradycję - ponad 18 lat doświadczeń w branży optycznej. Obecnie rozszerzmy pole naszej działalności, ponieważ dostrzegamy potrzeby klientów - zakup nowych okularów bez wychodzenia z domu. W naszym serwisie znajdą Państwo bogatą ofertę opraw i szkieł w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Proponowane ceny zawierają: oprawkę, utwardzone plastikowe szkła korekcyjne w podstawowym zakresie mocy, etui oraz chusteczkę mikrofazową. Za dodatkową opłatą mogą Państwo zamówić szkła z powłoką antyrefleksyjną, pocieniane (indexowane) lub fotochromy. Istnieje również możliwość zakupu samych oprawek lub oprawek z niezamontowanymi szkłami (jeżeli preferujesz, by montażem zajął się Twój optyk).

Naszym wielkim staraniem było tak rzetelne przedstawienie propozycji, by klient mógł zobaczyć oprawy z każdej strony (wizualizacja 3D). Stworzona przez nas wirtualna przymierzalnia w wiarygodny sposób dopasowuje wielość oprawy do zdjęć twarzy klientów. Te udogodnienia wpływają na komfort zakupów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem i przyjazną ofertą, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Zespół nowe-okulary.pl
Określ cechy oprawek i kliknij "Pokaż":
Cena:
Budowa:
Rozmiary (od-do) mm:
Szerokość tarczy (A):
Wysokość tarczy (B):
Szerokość mostka (C):
Szerokość całej ramki (D):
Długość zausznika (E):
Materiał:
Styl:
Inne:
Nowości i promocje:
   
Określ cechy oprawek i kliknij "Pokaż":
Cena:
Budowa:
Rozmiary (od-do) mm:
Szerokość tarczy (A):
Wysokość tarczy (B):
Szerokość mostka (C):
Szerokość całej ramki (D):
Długość zausznika (E):
Materiał:
Styl:
Inne:
Nowości i promocje:
   
:
:
:
Opinie klientów
Świetny sklep. Pierwszy raz kupiłem okulary bez przymierzania i od razu strzał w dziesiątkę, a do tego o połowę taniej niż u optyka. Dodatkowo do okularów dostałem etui,rabat na następne okulary oraz smycz. REWELACJA !!!!!. Gratuluję właścicielom firmy oraz współpracownikom
Dodał: inpes / 16.11.2012

Infolinia Satysfakcja gwarantowana Rzetelna Firma